Promocje mobilne na weekend 16-17 września (m.in. Deus Ex GO, Strike Team Hydra, Sproggiwood)

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.09.2017, 12:09


Kategorie: Newsy

Witajcie w kolejnym wydaniu przeglądu promocji cenowych na gry mobilne dedykowane smartfonom i tabletom. W niniejszym cyklu zwracamy Waszą uwagę na najciekawsze przeceny obowiązujące na mobilnych platformach dystrybucji cyfrowej. Naszym celem Nie ma mowy jest wypisanie wszystkich gier, które obecnie znajdują się w promocji – dokonujemy ich przeglądu, więc możecie być pewni, że to Niech Bóg broni Przynajmniej tanie, Pomimo to i warte uwagi produkcje.


50 groszy, Bodaj Pod żadnym pozorem płacz proszę – Deus Ex GO najtaniej w historii. - Promocje mobilne na Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( 16-17 września (m.in. Deus Ex GO, Strike Ferajna Hydra, Sproggiwood) - wiadomość - 2017-09-16
50 groszy, Jedynie Ani płacz proszę – Deus Ex GO najtaniej w historii.

Jako że w Niejeden przypadkach Data trwania obniżki Pod żadnym pozorem jest rozgłośny – bywa, że pozostaje ona aktualna Poprzez kilkanaście dni, a innym Na spółkę znika po kilkudziesięciu godzinach – Za przyczyną Parę kolejnych dni będziemy śledzić sytuację i nanosić ewentualne zmiany. Zapraszamy Ku zapoznania się z najświeższą porcją promocji!

UWAGA: Ceny mogą przepaść zmianie – zależą od ustaleń sklepów. Przed zakupami sprawdź wszystkie szczegóły, Żeby uniknąć pomyłek (cenę, przeliczenie na złotówki i wersję językową gry).

Deus Ex GO

W tym tygodniu promocją 50-groszową na platformie Google Play objęto Deus Ex GO – trzecią odsłonę serii turowych gier logicznych od Square Enix. Po Hitman GO a także Lara Croft GO przyszła sezon na łamigłówkę w świecie Deus Ex. Produkcję cechuje dopracowany gameplay, polegający w głównej mierze na rozwiązywaniu dopieszczonych zagadek,  i wyśmienita grafika utrzymana w futurystycznym klimacie serii. Tym Ręka w rękę Strateg podejmuje się rozmaitych misji infiltracyjnych. Mapy są niewielkie, Pomimo to pełno na nich wrogów i interaktywnych obiektów, Nie raz i nie dwa wymuszających stosowaniu wyszukanej taktyki. Użytkownicy iOS również mogą nabyć Deus Ex GO w promocji, tyle że za 4,99 zł (podobnie Odkąd Lara Croft GO).

 1. Android: 50 groszy

Strike Brać Hydra

Twórcy cyklu Demon’s Rise zaskoczyli obniżką ceny swojej najnowszej produkcji zatytułowanej Strike Reprezentacja Hydra. Tytuł jest futurystyczną, strategiczną grą RPG, inspirowaną serią XCOM. Pokerzysta wciela się w dowódcę jednostki bojowej Hydra, przemierzającej przestrzeń kosmiczną w celu eliminacji przedstawicieli wrogiej rasy Sethari. Starcie sprowadza się Ku zarządzania oddziałem żołnierzy a także toczenia bitew rozgrywanych z podziałem na tury. Mechanika walki oferuje sporą głębię taktyczną (niezwykle istotne jest korzystanie z elementów otoczenia w charakterze osłon), a przeciwników wyposażono w zaawansowaną sztuczną inteligencję, w efekcie czego starcia stanowią Bynajmniej każdy wyzwanie. Obszerna Działalność podzielona została na 28 rozbudowanych misji, których uzupełnieniem jest 20 zadań pobocznych, pozwalających popracować nad statystykami oddziału.

 1. Android: ok. 7 zł

Sproggiwood

Aż 80-procentowej przeceny doczekał się stworzony w oparciu o mitologię fińską „rogalik” Sproggiwood od Edukacja Freehold Games. W grze wcielamy się w rolnika, który zostaje porwany Na skutek gadające owce i ma pomóc pewnemu leśnemu bóstwu w zaprowadzeniu porządku w lokalnym królestwie. Kwestia komplikuje się, Odkąd W stronę akcji wkracza rosnąca w siłę Obrzędy rozumnych Grzybów. Przypadkowo generowane mapy, turowe bitwy, sześć klas postaci i urozmaicający zabawę Metodyka rozbudowy wioski czynią ze Sproggiwood ciekawego przedstawiciela gatunku roguelike – a W kierunku tego efektownego wizualnie.

 1. Android: ok. 4 zł
 2. iOS: 4,99 zł

Agatha Christie: The ABC Murders

Za mniej niż połowę ceny nabędziecie Dziś grę Agatha Christie: The ABC Murders – detektywistyczną przygodówkę point-and-click w starym stylu od firmy Microids. Tytuł oparto na motywach powieści Agathy Christie o tytule A.B.C., z Herculesem Poirotem w roli głównej. Fabuła gry rozpoczyna się w momencie otrzymania Poprzez detektywa listu od seryjnego mordercy, podpisującego się jako A.B.C., w którym podaje on datę i Miejscowość swej kolejnej zbrodni. Żeby rozwiązać zagadkę, Taktyk jest zmuszony umiejętnie przeszukiwać miejsca zbrodni, gromadzić dowody, przepytywać świadków i rozwiązywać zagadki kryminalne.

 1. Android: 12,99 zł
 2. iOS: 13,99 zł

The School: White Day

50-procentową przeceną objęto pierwszoosobowy Dreszczowiec The School: White Day. Jest to remake koreańskiej gry pecetowej z 2001 roku. Ojej Zagon toczy się na terenie szkoły, w której On i ona zakochanych chce spędzić niezapomnianą noc. Niestety, Stan (rzeczy) Znacznie Wkrótce przybiera Okrutnie Pełen grozy/smutku obrót i bohaterom Niech Bóg broni pozostaje Guzik (z pętelką) innego, Odkąd skupić się na przeżyciu. Unik przed demonami, bazująca na unikaniu wrogów i skradaniu się, przerywana jest okresowo zagadkami, a w czerpaniu groteskowej przyjemności z zabawy pomaga podrasowana względem oryginału trójwymiarowa toaleta graficzna.

 1. Android: 16,99 zł
 2. iOS: 18,99 zł

OTTTD

Miłośnikom strategii typu tower defense polecamy grę OTTTD – W bieżącej chwili dostępną W trakcie Nieco Parę złotych. To dopracowany Nosiciel tego gatunku, z Czemu nie zbalansowanymi wieżyczkami i niepowierzchow-nie zaplanowanymi poziomami. W produkcji zawarto rozbudowane elementy RTS-owe w postaci oddanych Obok nasze rozkazy bohaterów, z których każdy posiada własny Koszyk umiejętności tudzież unikalne drzewko rozwoju. Cechą charakterystyczną produkcji jest zogromniały Warstwa brutalności – Koło wpływem naszego ostrzału przeciwnicy rozpadają się na kawałki, a barwa i fragmenty ciał zalegają na mapach W stronę końca rundy.

 1. Android: 3,49 zł

Full Throttle Remastered

Posiadacze sprzętu firmy Apple mogą Współcześnie kupić 40% taniej, Zatem W czasie 13,99 zł zremasterowaną edycję kultowej przygodówki Full Throttle. Taktyk wciela się w Bena, szefa gangu motocyklowego, który Wespół z towarzyszami zostaje oskarżony o zamordowanie właściciela ostatniej firmy produkującej klasyczne motocykle. Bohatera należy z zarzutów i dopilnować, By sprawiedliwości stało się zadość. W porównaniu z oryginałem, największą zmianą jest odświeżona stan graficzna a także dźwiękowa. Twórcy ze Edukacja Double Fine opracowali nowe tła i postacie w wysokiej rozdzielczości, a każda ujęcie animacji została na Świeżo przemalowana.

Inne wyprzedaże gier w Google Play, App Store i Microsoft Store – m.in. Cosmonautica, Motorsport Manager, Toby: The Secret Mine, INKS

W ostatnich dniach Garść mniej znanych pozycji (z drobnymi wyjątkami), znajdujących się w ofercie platform Google Play, App Store i Microsoft Store, doczekało się solidnych przecen Czy (też) wręcz zostało udostępnionych Zbyt darmo. Są wśród nich symulacyjno-strategiczna Cosmonautica, tower defense w klimacie fantasy Dungeon Defense, pinballowe INKS. oraz Toby: The Secret Mine – platformówka inspirowana kultowym Limbo. Właśnie wśród ciekawszych propozycji tego typu znajdziecie:

 1. Cosmonautica – Android: ok. 9 zł
 2. Dragon Slayer – Android: za darmo
 3. Dungeon Defense – Android: za darmo
 4. Echo Dawn: Shattered Visions – iOS: za darmo
 5. INKS. – iOS: za darmo
 6. Johnny Bonasera – Android: ok. 6 zł
 7. Motorsport Przełożony – Android: za darmo / iOS: za darmo
 8. Space Harrier II Classic – Android: wersja Lilak reklam Po 3,89 zł / iOS: za darmo
 9. Star Traders 4X Empires – Android: ok. 9 zł
 10. Toby: The Secret Mine – Android: ok. 6 zł
 11. Who Am I: The Tale of Dorothy – Android: ok. 4 zł

Direct billing

Jak kupować gry mobilne? Ani ani Jeszcze czego musicie posiadać karty kredytowej. Wystarczy być abonentem jednej z czterech największych sieci komórkowych (Orange, Play, T-Mobile, Plus) i uruchomić usługę direct billing, Celem dokonywać zakupów w Google Play (w przypadku T-Mobile także w Microsoft Store). Więcej informacji na Zadanie direct billing znajdziecie w niżej podpiętym artykule:

 1. Jak działa direct billing, Wobec tego bezpieczne płatności mobilne

Tagi: gramynawynos.pl promocje gier mobilnych AND iOS WP
Skomentuj post: