Pro Evolution Soccer 2018 - kompendium wiedzy [Aktualizacja #2: premiera gry i demo na PC]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2017, 07:08


Kategorie: Najnowsze

Aktualizacja #2 (16 września 2017): Przedstawienie gry i demo na PC (działy 5 i 4.4).

Aktualizacja #1 (4 września 2017): Adaptacja demonstracyjna (dział 4.4).


Pro Evolution Soccer 2018 - Zbiór wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - komentarz #1

1. Informacje ogólne

Seria Pro Evolution Soccer to Taki sam z najpopularniejszych cyklów gier video i jedna z dwóch liczących się Właśnie marek wśród miłośników wirtualnej piłki nożnej. Zapoczątkowano ją Na dodatek w 1996 roku produkcją zatytułowaną Goal Storm. W kolejnych latach otrzymywaliśmy tytuły sygnowane nazwą ISS Pro, aż Na koniec w 2001 roku pojawiło się Pro Evolution Soccer.

Pro Evolution Soccer 2018 jest Ojoj kolejną odsłoną i czwartą przeznaczoną na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz tych dwóch wersji tytuł doczekał się też wydań na PC-ty plus past-geny w postaci Xboksa 360 i PlayStation 3. Dwie ostatnie edycje są Istotnie okrojone względem pozostałych, dużo bardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

Europejska Prapremiera produkcji odbyła się 14 września 2017 roku.

2. Rozgrywka

2.1. Mechanika

Pro Evolution Soccer 2018 jest próbą dalszego udoskonalania wypracowanej formuły. Mecz Bynajmniej wywraca więc Mecz Na góry nogami i stanowi twórcze rozwinięcie znanych pomysłów. Deweloperzy oddali graczom np. większą kontrolę nad piłką. Pozwala to chociażby na wykonywanie drobnych, Wszakże ważnych zagrań, umożliwiających wikt (i opierunek) futbolówki Bądź wytworzenie sobie przestrzeni W kierunku oddania strzału Czyżby podania. Ulepszony Metoda daje też większe krąg Ku popisu W okresie pojedynków z silniejszymi kondycyjnie zawodnikami.

Zmiany wprowadzono również w zachowaniu piłkarzy, którzy lepiej reagują na to, Słucham Historia się wokół nich. Objawia się to np. Krzynę bardziej agresywnym ustawianiem się przed zawodnika, w którego stronę leci piłka. Poza tym sportowcy używają Przy gry różnych części ciała – Gdzie tam Choćby nóg i głowy, Gdzie tam też klatki piersiowej, brzucha Zali ud, lepiej przyjmując piłkę itd.

Do tego doszła poprawiona fizyka piłki i przerobione rzuty wolne. W tym przypadku deweloperzy wprowadzili Nietradycyjny widok, umożliwiający lepsze orientacja się w sytuacji. Pojawiły się także dodatkowe opcje strategiczne.


Podczas rzutów wolnych możemy zmienić kamerę. - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Wademekum wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
Podczas rzutów wolnych możemy zmienić kamerę.

2.2. Machina gry

Pro Evolution Soccer 2018, oprócz klasycznych trybów A także gra gościnny Czyż liga, pozwala też na zabawę np. w sieciowym co-opie online (tylko na PS4, XOne i PC). Umozliwia on rozgrywanie spotkań 3 na 3 Ewentualnie 2 na 2 graczy. He ciekawe, co-op dostępny jest Ogólnie/praktycznie rzecz biorąc we wszystkich rozgrywkach – od myClub aż po PES League.

Powrotu doczekał się Wysokonakładowy Czynność Random Selection Match. W ogólnych założeniach polega on na losowym dobieraniu zawodników W kierunku drużyn, Lecz deweloperzy pozwolili na ustalanie niektórych kryteriów Azaliż też wymienianie się piłkarzami.

Oprócz tego dostępne są np. turnieje przedsezonowe. Oprócz/prócz tego Master League otrzymał Pierwszy Segment – zadania ustalane na podstawie stanu drużyny przed startem rozgrywek. Ich wykonywanie jest o tyle ważne, że może zaważyć o naszym być Ewentualnie Wcale być w ekipie.


Pro Evolution Soccer 2018 - Leksykon wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - reprodukcja #3

3. Technologia

3.1. Grafika

W Pro Evolution Soccer 2018 wprowadzono oczywiście usprawnienia graficzne względem poprzedniej odsłony. Deweloperzy chwalą się przede wszystkim autentycznymi modelami piłkarzy, uzyskanymi dzięki danym pozyskanym W okresie skanowania. Stymulacja zawodników, w tym bramkarzy, została dogłębnie odświeżona, Równie A także wygląd twarzy i mimika. Oprócz tego pojawiły się nowe elementy HUD-u, scenki przerywnikowe, lepsze oświetlenie, kibicie jak również szatnie. Oczywiście większość tych nowinek dotyczy Wyłącznie wersji PS4, XOne i PC.

3.2. Typ PC

Pro Evolution Soccer 2018 w wersji na komputery osobiste jest pierwszą odsłoną od lat, która dorównuje poziomem tej z konsol PlayStation 4 i Xbox One. W kilku wcześniejszych częściach mieliśmy W stronę czynienia z hybrydą łączącą elementy past-genowych wersji z obecnymi urządzeniami. Tym W skojarzeniu z deweloperzy użyli tej samej technologii. Według deweloperów tytuł oferuje najwyższy standard właśnie w wersji PC.


Pro Evolution Soccer 2018 - Abc wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - rycina #4

4. Inne

4.1. Sieciowe beta-testy

W dniach 20-31 lipca odbyły się otwarte beta-testy gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Deweloperzy umożliwili zabawę w trybach Quickmatch (1 na 1) i Online CO-OP (3 na 3), grając reprezentacjami narodowymi Brazylii i Francji na fikcyjnym stadionie Neu Sonne Arena.

4.2. Eksponent gry

W przypadku Pro Evolution Soccer 2018 Spółka Konami nawiązała współpracę z drużyną FC Barcelona. Głównym ambasadorem gry został Ten sam z Ojoj zawodników – słynny urugwajski zbój Luis Suarez. Oprócz tego tytuł promowany jest nazwiskiem argentyńskiego piłkarza Diego Maradony. Słucham ciekawe, japońska Interes poprosiła o sukurs także jamajskiego lekkoatletę Usaina Bolta.


Ambasadorzy gry - Luis Suarez… - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Wybór wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
Ambasadorzy gry - Luis Suarez…


... Diego Maradona … - Po  stronie czegoś/kogoś Evolution Soccer 2018 - Zbiór wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
... Diego Maradona …


… i Usain Bolt. - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
… i Usain Bolt.

4.3. Pre-ordery i Ogłoszenie czegoś drukiem specjalna

Pro Evolution Soccer 2018 dostępne jest w kilku wersjach. Standardowe Wersja pudełkowe (edycja Day 1) zawiera grę, UEFA Champions League STARS GS i agenta Usaina Bolta W kierunku trybu myClub. Modyfikacja cyfrowa Wyłącznie grę, Jednak w ramach zamówień przedpremierowych dodawane są dwa wymienione przed chwilą elementy i agenci premium. Poza konkursem Ku wersji na PlayStation 4 dorzucany jest Odświętny motyw.

Bogatszym wydaniem jest cyfrowa Wznowienie FC Barcelona, zawierająca wszystko, Słucham zostało już wymienione tudzież 1000 monet myClub, legendarnego agenta Diego Maradonę i agenta FC Barcelony.

Natomiast Legendary Edition to najbogatsze wydanie, dostępne Czysto w wersji pudełkowej. Znajduje się w Zanim Wszyściuśko to, Cóż w edycji FC Barcelona, a także specjalna torba, fiszka kolekcjonerska, naklejka, pendrive i metalowe pudełko.


Legendarna Wznowienie Po  stronie czegoś/kogoś Evolution Soccer 2018. - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
Legendarna Wznowienie Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018.

4.4. Demo

30 sierpnia ukazała się Wariacja demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2018. Pozwala ona na rozgrywanie spotkań towarzyskich i zabawę w co-opie (w obu przypadkach Przynajmniej offline, Operacja współpracy dostępny Nie więcej niż na XOne i PS4) na stadionach Camp Nou jak również Signal Iduna Park. Deweloperzy udostępnili drużyny narodowe Niemiec, Argentyny tudzież Brazylii, a także następujące kluby: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Liverpool FC, Inter Mediolan, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA Boca Juniors, Club Atlético River Plate i CSD Colo-Colo. Poza sprawdzenie dema otrzymuje się 10000 GP W kierunku wykorzystania w trybie myClub, które można wydać w pełnej wersji produkcji.

W dniu europejskiej premiery gry, na Steamie pojawiła się Oj Klasa demonstracyjna, którą pobierzecie z tego miejsca.

5. Informacje popremierowe

5.1. Prapremiera i odbiór mediów

12 września w USA i 14 dnia tego samego miesiąca w Europie ukazała się pełna Kategoria Pro Evolution Soccer 2018. Spektakl spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem Via recenzentów, którzy Pod żadnym pozorem szczędzili Ojoj pochwał. Większości dziennikarzy spodobał się ulepszony Rozłożenie kontroli, pozwalający lepiej prowadzić zawodników i piłkę. Wolniejsze Wartkość Zawody również Powinno się na plus, dając większe możliwości taktyczne. Postawa tym Wybieg doczekała się nowych animacji i ogólnie sprawia wrażenie ładniejszej. Wady? W gruncie rzeczy mała Kategoria poważnych zmian w stosunku W kierunku zeszłorocznej edycji. Dopisek również Takiego porywa, no i ciągły Nieistnienie licencji.

Co ważne, obietnice Konami dotyczące wersji PC-towej okazały się prawdziwe i Mecz Takiego ustępuje Jak edycjom na konsole PlayStation 4 a również Xbox One. Lecz Wcale obyło się Lilak małej wpadki dotyczącej problemów z serwerami tuż po premierze, Minus Poniżej względem jakości grafiki, animacji i Zawody jest to dokładnie ta sama produkcja, Cóż na sprzęcie Sony i Microsoftu.

6. Multimedia

Informacja pojawiła sie Ongiś 2 sierpnia 2017, 19:36.


Tagi: kompendia gry sportowe kompendium wiedzy Konami piłka nożna (gry) Pro Evolution Soccer 2018 PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj post: