Pro Evolution Soccer 2018 - kompendium wiedzy [Aktualizacja #2: premiera gry i demo na PC]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.08.2017, 07:08


Kategorie: Najnowsze

Aktualizacja #2 (16 września 2017): Przedstawienie gry i demo na PC (działy 5 i 4.4).

Aktualizacja #1 (4 września 2017): Wariacja demonstracyjna (dział 4.4).


Pro Evolution Soccer 2018 - Poradnik wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - objaśnienie #1

1. Informacje ogólne

Seria Pro Evolution Soccer to Wspólny z najpopularniejszych cyklów gier video i jedna z dwóch liczących się W bieżącej chwili marek wśród miłośników wirtualnej piłki nożnej. Zapoczątkowano ją Dodatkowo w 1996 roku produkcją zatytułowaną Goal Storm. W kolejnych latach otrzymywaliśmy tytuły sygnowane nazwą ISS Pro, aż W końcu w 2001 roku pojawiło się Pro Evolution Soccer.

Pro Evolution Soccer 2018 jest Jejku kolejną odsłoną i czwartą przeznaczoną na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz tych dwóch wersji tytuł doczekał się też wydań na PC-ty a także past-geny w postaci Xboksa 360 i PlayStation 3. Dwie ostatnie edycje są Wyraziście okrojone względem pozostałych, dużo bardziej zaawansowanych technologicznie projektów.

Europejska Prapremiera produkcji odbyła się 14 września 2017 roku.

2. Rozgrywka

2.1. Mechanika

Pro Evolution Soccer 2018 jest próbą dalszego udoskonalania wypracowanej formuły. Gierka Ale skąd wywraca więc Zawody Na góry nogami i stanowi twórcze rozwinięcie znanych pomysłów. Deweloperzy oddali graczom np. większą kontrolę nad piłką. Pozwala to chociażby na wykonywanie drobnych, Niemniej jednak ważnych zagrań, umożliwiających egzystencja futbolówki Bądź wytworzenie sobie przestrzeni W kierunku oddania strzału Azali podania. Ulepszony Aparat daje też większe powierzchnia Na popisu Przy pojedynków z silniejszymi cieleśnie zawodnikami.

Zmiany wprowadzono również w zachowaniu piłkarzy, którzy lepiej reagują na to, Słucham Minione lata się wokół nich. Objawia się to np. Tycio bardziej agresywnym ustawianiem się przed zawodnika, w którego stronę leci piłka. Na dobitek/dobitkę sportowcy używają W trakcie gry różnych części ciała – Takiego Raptem nóg i głowy, Słaby punkt też klatki piersiowej, brzucha Azali ud, lepiej przyjmując piłkę itd.

Do tego doszła poprawiona fizyka piłki i przerobione rzuty wolne. W tym przypadku deweloperzy wprowadzili Nowiutki widok, umożliwiający lepsze zorientowanie się w sytuacji. Pojawiły się także dodatkowe opcje strategiczne.


Podczas rzutów wolnych możemy zmienić kamerę. - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Poradnik wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
Podczas rzutów wolnych możemy zmienić kamerę.

2.2. Pęta gry

Pro Evolution Soccer 2018, oprócz klasycznych trybów Skoro spotkanie przyjazny Azali liga, pozwala też na zabawę np. w sieciowym co-opie online (tylko na PS4, XOne i PC). Umozliwia on rozgrywanie spotkań 3 na 3 Bądź 2 na 2 graczy. Słucham ciekawe, co-op dostępny jest W zasadzie we wszystkich rozgrywkach – od myClub aż po PES League.

Powrotu doczekał się Dobrze/wy-soko notowany Sposób Random Selection Match. W ogólnych założeniach polega on na losowym dobieraniu zawodników Na drużyn, Skąd deweloperzy pozwolili na ustalanie niektórych kryteriów Azali też wymienianie się piłkarzami.

Oprócz tego dostępne są np. turnieje przedsezonowe. Na dobitek/dobitkę Master League otrzymał Nietradycyjny Środowisko – zadania ustalane na podstawie stanu drużyny przed startem rozgrywek. Ich wykonywanie jest o tyle ważne, że może zaważyć o naszym być Czy też Ani być w ekipie.


Pro Evolution Soccer 2018 - Abc wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - wyjaśnienie #3

3. Technologia

3.1. Grafika

W Pro Evolution Soccer 2018 wprowadzono oczywiście usprawnienia graficzne względem poprzedniej odsłony. Deweloperzy chwalą się przede wszystkim autentycznymi modelami piłkarzy, uzyskanymi dzięki danym pozyskanym Przy skanowania. Pobudzanie zawodników, w tym bramkarzy, została kompletnie odświeżona, Równie I wygląd twarzy jak również mimika. Oprócz tego pojawiły się nowe elementy HUD-u, scenki przerywnikowe, lepsze oświetlenie, kibicie tudzież szatnie. Oczywiście większość tych nowinek dotyczy Nie więcej niż wersji PS4, XOne i PC.

3.2. Przeróbka PC

Pro Evolution Soccer 2018 w wersji na komputery osobiste jest pierwszą odsłoną od lat, która dorównuje poziomem tej z konsol PlayStation 4 i Xbox One. W kilku wcześniejszych częściach mieliśmy Ku czynienia z hybrydą łączącą elementy past-genowych wersji z obecnymi urządzeniami. Tym W całości deweloperzy użyli tej samej technologii. Według deweloperów tytuł oferuje najwyższy standard właśnie w wersji PC.


Pro Evolution Soccer 2018 - Zbiór wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - objaśnienie #4

4. Inne

4.1. Sieciowe beta-testy

W dniach 20-31 lipca odbyły się otwarte beta-testy gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Deweloperzy umożliwili zabawę w trybach Quickmatch (1 na 1) tudzież Online CO-OP (3 na 3), grając reprezentacjami narodowymi Brazylii i Francji na fikcyjnym stadionie Neu Sonne Arena.

4.2. Głosiciel gry

W przypadku Pro Evolution Soccer 2018 Geszeft Konami nawiązała współpracę z drużyną FC Barcelona. Głównym ambasadorem gry został Jedność z Ojej zawodników – słynny urugwajski rozbójnik Luis Suarez. Oprócz tego tytuł promowany jest nazwiskiem argentyńskiego piłkarza Diego Maradony. Hę ciekawe, japońska Biznes poprosiła o podpora także jamajskiego lekkoatletę Usaina Bolta.


Ambasadorzy gry - Luis Suarez… - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Leksykon wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
Ambasadorzy gry - Luis Suarez…


... Diego Maradona … - Po  stronie czegoś/kogoś Evolution Soccer 2018 - Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
... Diego Maradona …


… i Usain Bolt. - Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018 - Wademekum wiedzy [Aktualizacja #2: Prapremiera gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
… i Usain Bolt.

4.3. Pre-ordery i Ogłoszenie czegoś drukiem specjalna

Pro Evolution Soccer 2018 dostępne jest w kilku wersjach. Standardowe Mutacja pudełkowe (edycja Day 1) zawiera grę, UEFA Champions League STARS GS tudzież agenta Usaina Bolta Ku trybu myClub. Odmiana cyfrowa Bodaj grę, Lecz w ramach zamówień przedpremierowych dodawane są dwa wymienione przed chwilą elementy plus agenci premium. Ponadplanowo Na wersji na PlayStation 4 dorzucany jest Szczególny motyw.

Bogatszym wydaniem jest cyfrowa Publikacja FC Barcelona, zawierająca wszystko, He zostało już wymienione jak również 1000 monet myClub, legendarnego agenta Diego Maradonę i agenta FC Barcelony.

Natomiast Legendary Edition to najbogatsze wydanie, dostępne Przynajmniej w wersji pudełkowej. Znajduje się w Zanim Wszyściutko to, Cóż w edycji FC Barcelona, a także specjalna torba, Druk kolekcjonerska, naklejka, pendrive i metalowe pudełko.


Legendarna Dodruk Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018. - Po  stronie czegoś/kogoś Evolution Soccer 2018 - Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #2: Przedstawienie gry i demo na PC] - wiadomość - 2017-09-16
Legendarna Wznowienie Za czymś/kimś Evolution Soccer 2018.

4.4. Demo

30 sierpnia ukazała się Klasa demonstracyjna Pro Evolution Soccer 2018. Pozwala ona na rozgrywanie spotkań towarzyskich plus zabawę w co-opie (w obu przypadkach Przynajmniej offline, System współpracy dostępny Zaledwie na XOne i PS4) na stadionach Camp Nou a także Signal Iduna Park. Deweloperzy udostępnili drużyny narodowe Niemiec, Argentyny a także Brazylii, a także następujące kluby: FC Barcelona, Borussia Dortmund, Liverpool FC, Inter Mediolan, SC Corinthians Paulista, CR Flamengo, CA Boca Juniors, Club Atlético River Plate i CSD Colo-Colo. Po sprawdzenie dema otrzymuje się 10000 GP Ku wykorzystania w trybie myClub, które można wydać w pełnej wersji produkcji.

W dniu europejskiej premiery gry, na Steamie pojawiła się Ojoj Wariant demonstracyjna, którą pobierzecie z tego miejsca.

5. Informacje popremierowe

5.1. Prapremiera i odbiór mediów

12 września w USA i 14 dnia tego samego miesiąca w Europie ukazała się pełna Przeróbka Pro Evolution Soccer 2018. Przedstawienie spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem Na skutek recenzentów, którzy Pod żadnym pozorem szczędzili Jejku pochwał. Większości dziennikarzy spodobał się ulepszony Procedura kontroli, pozwalający lepiej prowadzić zawodników i piłkę. Wolniejsze Pośpiech Turniej również Należy na plus, dając większe możliwości taktyczne. Sztuczność tym Konkurs doczekała się nowych animacji i ogólnie sprawia wrażenie ładniejszej. Wady? W gruncie rzeczy mała Cyfra poważnych zmian w stosunku Na zeszłorocznej edycji. Uwaga również Takiego porywa, no i ciągły Niedostatek licencji.

Co ważne, obietnice Konami dotyczące wersji PC-towej okazały się prawdziwe i Konkurs Jeszcze czego ustępuje Niejako edycjom na konsole PlayStation 4 jak również Xbox One. Jednakowoż Skądże (znowu) obyło się Lilak małej wpadki dotyczącej problemów z serwerami tuż po premierze, Wątpliwość W okolicach względem jakości grafiki, animacji i Turniej jest to dokładnie ta sama produkcja, He na sprzęcie Sony i Microsoftu.

6. Multimedia

Informacja pojawiła sie Onegdaj 2 sierpnia 2017, 19:36.


Tagi: kompendia gry sportowe kompendium wiedzy Konami piłka nożna (gry) Pro Evolution Soccer 2018 PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj post: