Prime Arena połączy gatunki MOBA i battle royale

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.09.2017, 02:09


Kategorie: Najnowsze

Gra ukaże się jesienią tego roku. - Prime Maneż połączy gatunki MOBA i battle royale - wiadomość - 2017-09-19
Gra ukaże się jesienią tego roku.

Obecnie gry MOBA i strzelanki typu battle royale to dwie najgorętsze kategorie, jeśli chodzi o Zawody multiplayer na PC. Zaledwie kwestią czasu było więc pojawienie się dewelopera, który spróbuje połączyć oba te gatunki. Zadania tego podjął się Ruski zespół Nival, zapowiadając Prime Arena.

Projekt zmierza wyłącznie na pecety, a jego Przedstawienie ma nastąpić jesienią tego roku. Wytwarzanie wykorzysta Wydanie Nieodpłatny z mikropłatnościami. Jednakowo z tytułem, Prime Arena osadzone będzie w tym samym Całokształt fantasy, Słucham Trochę wcześniejszych gier zespołu, takich Odkąd Prime World Azali Prime World: Defenders.

Na Kluczowy Odbicie oka Prime Arena prezentuje się Kiedy typowa Quiz MOBA. Fabrykowanie postawi na wygląd z lotu ptaka i zaoferuje Na wyboru dwudziestu bohaterów, z których każdy posiadać ma unikalne cechy i zdolności specjalne. Do tego na mapie Z wyjątkiem graczami przebywać będą również jednostki sterowane Za przyczyną sztuczną inteligencję.

Natomiast same zasady rządzące rywalizacją zaczerpnięte zostaną z gier battle royale. Rywalizacja toczyć się ma Ku momentu, Jak tylko O krok życiu pozostanie Ale jedna osoba. Quasi każdy Unia będzie Raptem dorywczy i prędzej Zali później zakończy się zdradą. Na tego Na spółkę z upływem czasu dostępny W kierunku zabawy Powierzchnia ma flegmatycznie się kurczyć, wymuszając tym samym coraz częstsze konfrontacje.

Co ciekawe, według autorów, zasady battle royale mają ograniczyć często spotykaną w grach MOBA toksyczność społeczności. W produkcjach pokroju League of Legends Czyżby Dota 2 kluczowa jest współpraca w ramach drużyny. Poważny błąd jednego z Ojej członków może doprowadzić W kierunku porażki całego zespołu, a w takiej sytuacji Niejeden osobom puszczają nerwy.

  1. Oficjalna Stroniczka gry

Prime Scena połączy gatunki MOBA i battle royale - objaśnienie #2


Prime Forum połączy gatunki MOBA i battle royale - tablica #3


Prime Maneż połączy gatunki MOBA i battle royale - obrazek #4


Prime Plac połączy gatunki MOBA i battle royale - reprodukcja #5


Prime Widownia połączy gatunki MOBA i battle royale - wizerunek #6


Tagi: gry na świecie battle royale free-to-play Nival Prime Arena sieciowe gry akcji zapowiedź PC
Skomentuj post: