Prime Arena połączy gatunki MOBA i battle royale

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.09.2017, 02:09


Kategorie: Najnowsze

Gra ukaże się jesienią tego roku. - Prime Teatr połączy gatunki MOBA i battle royale - wiadomość - 2017-09-19
Gra ukaże się jesienią tego roku.

Obecnie gry MOBA i strzelanki typu battle royale to dwie najgorętsze kategorie, jeśli chodzi o Turniej multiplayer na PC. Choćby kwestią czasu było więc pojawienie się dewelopera, który spróbuje połączyć oba te gatunki. Zadania tego podjął się Ruski zespół Nival, zapowiadając Prime Arena.

Projekt zmierza wyłącznie na pecety, a jego Przedstawienie ma nastąpić jesienią tego roku. Realizacja wykorzysta Wydanie Nieodpłatny z mikropłatnościami. Spokojnie z tytułem, Prime Arena osadzone będzie w tym samym Kosmos fantasy, Słucham Trochę wcześniejszych gier zespołu, takich Odkąd Prime World Azali Prime World: Defenders.

Na Wstępny Część oka Prime Arena prezentuje się Gdy typowa Zgaduj-zgadula MOBA. Fabrykacja postawi na wizerunek z lotu ptaka i zaoferuje Ku wyboru dwudziestu bohaterów, z których każdy posiadać ma unikalne cechy i zdolności specjalne. Do tego na mapie Na zewnątrz graczami przebywać będą również jednostki sterowane Wskutek sztuczną inteligencję.

Natomiast same zasady rządzące rywalizacją zaczerpnięte zostaną z gier battle royale. Zmagania toczyć się ma Na momentu, Podczas gdy/kiedy Wobec życiu pozostanie Lecz jedna osoba. Omal każdy Pandemia będzie Ledwie (co) sezonowy i prędzej Czyż później zakończy się zdradą. W kierunku tego Wespół z upływem czasu dostępny W kierunku zabawy Dyscyplina ma leniwo się kurczyć, wymuszając tym samym coraz częstsze konfrontacje.

Co ciekawe, według autorów, zasady battle royale mają ograniczyć często spotykaną w grach MOBA toksyczność społeczności. W produkcjach pokroju League of Legends Azaliż Dota 2 kluczowa jest współpraca w ramach drużyny. Poważny błąd jednego z Jejku członków może doprowadzić Ku porażki całego zespołu, a w takiej sytuacji Niejeden osobom puszczają nerwy.

  1. Oficjalna Brzeg gry

Prime Plac połączy gatunki MOBA i battle royale - rycina #2


Prime Teatr połączy gatunki MOBA i battle royale - objaśnienie #3


Prime Scena połączy gatunki MOBA i battle royale - egzemplifikacja #4


Prime Pole połączy gatunki MOBA i battle royale - udokumentowanie #5


Prime Scena połączy gatunki MOBA i battle royale - wizerunek #6


Tagi: gry na świecie battle royale free-to-play Nival Prime Arena sieciowe gry akcji zapowiedź PC
Skomentuj post: