Otwarta beta Raiders of the Broken Planet już dostępna

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.09.2017, 10:09


Kategorie: Najnowsze

Ostatnio Salon MercurySteam poinformowało, że w dniach 15-16 września odbędą się otwarte beta-testy gry Raiders of the Broken Planet. Słowa dotrzymano i produkcję możecie już pobrać ze Steama, sklepu Xbox Games Albo PlayStation Store. Nieopodal okazji dowiedzieliśmy się, że Domówka potrwa Trochę dłużej – W stronę poniedziałku 18 września. Ważąca 5-7 GB (w zależności od platformy sprzętowej) beta pozwala na zabawę w Prologu, w samouczku First Round tudzież misji Hanging Aby a Thread, którą rozgrywać można Pod żadnym pozorem Ale w singlu, Niedoróbka i multiplayerze.


Otwarta beta Raiders of the Broken Planet już dostępna - komentarz #1

Premiera pełnej wersji odbędzie się W czasie Trochę dni, a dokładniej pisząc 22 września. Wówczas w sklepach cyfrowej dystrybucji pojawi się Alien Myths, To jest pierwsza z czterech planowanych kampanii. Pozostałe to Wardog Fury, Hades Betrayal i Council Apocalypse. Każda z nich sprzedawana będzie w cenie 9,99 euro, a więc około 42 zł. Oprócz nowych historii, twórcy skupią się w poszczególnych odcinkach na innych postaciach i wprowadzą kolejnych grywalnych bohaterów.


Tagi: gry na świecie beta-testy gry akcji TPP MercurySteam Entertainment Raiders of the Broken Planet sieciowe gry akcji PC PS4 XONE
Skomentuj post: